نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

آموزش تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر

شارژر لپ تاپ از آن دست قطعاتی است که به دلیل کار کردن‌های مداوم احتمال خرابی و آسیب در آن زیاد است. عمده‌ترین و بارزترین نشانه‌ای که از طریق آن می‌توان پی به خرابی شارژر لپ تاپ برد، عدم توانایی شارژر در تغذیه و شارژ دستگاه است. در صورت خرابی شارژر، عملیات شارژ به درستی انجام نمی شود و کاربر به طور مداوم با لپ تاپی مواجه می شود که خالی از شارژ است. در صورت شارژ نشدن لپ تاپ می‌بایست مواردی چون کاهش عمر باتری، شکننده شدن و پارگی کابل، گرد و غبار گرفتن پورت شارژ و مواردی از این دست مورد بررسی قرار گیرد. به طور کلی تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر به دلیل نیاز داشتن به تجهیزات حرفه‌ای می‌بایست صرفاً توسط کارشناسان تعمیر لپ تاپ انجام پذیرد.

با این وجود، اگر شما جزو آندسته از کاربرانی هستید که از دانش و مهارت انجام این کار برخوردار هستید، می‌توانید با مراجعه به بخش زیر و مشاهده ویدئوی آموزش تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر ، شیوه انجام این کار را فرا بگیرید.

تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر

اگر شارژر لپ تاپ شما نیز در طول هفته‌های اخیر دچار خرابی شده است، می‌توانید با مشاهده ویدئوی آموزش تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر ، آنرا عیب‌یابی کرده و جهت تعمیر آن اقدام نمایید. توصیه می‌شود در صورت عدم آشنایی با این کار و در اختیار نداشتن تجهیزات تعمیر، از دستکاری آداپتور خودداری کرده و به یکی از مراکز تعمیر لپ تاپ مراجعه نمایید.

چرا که در برخی موقعیت‌ها مشاهده شده در طول تعمیر شارژر، به لپ تاپ شوک الکتریکی وارد شده و خرابی‌های آن دوچندان شده است. خرابی‌های شارژر لپ تاپ ممکن است به دلیل خرابی کابل شارژر، خرابی آداپتور، خرابی سوکت و مواردی از این دست باشد. در تعمیر شارژر می‌بایست تمامی این موارد بررسی شده و در صورت نیاز تعمیر گردند.

این مطلب را از دست ندهید   مادر برد Acer Aspire 5253

خرابی‌های شارژر لپ تاپ

همانگونه که پیش از این نیز گفته شد، خرابی‌های شارژر لپ تاپ ممکن است مربوط به بخش کابل آداپتور، برد آداپتور و نیز سیم آداپتور باشد. بنابراین در حالت کلی تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر به صورت یکی از حالت های روبرو انجام می شود. یک آنکه تعمیر انجام شده مربوط به تعمیر خرابی کابل برق آداپتور باشد. در این حالت برای رفع مشکل کافی است کابل برق تعویض گردد. دیگر آنکه مشکل پیش آمده مربوط به خرابی بخشی از برد آداپتور باشد. در این صورت حتما باید جهت تعمیر، به یکی از مراکز تعمیر لپ تاپ ایسر مراجعه کرد، زیرا در ورودی این قطعه، برق AC 220v وجود دارد و همین موضوع کار کردن با این قطعه را خطرناک می‌کند.

خرابی دیگر احتمالی در این بخش، خرابی سیم آداپتور است. خوشبختانه این خرابی نیز قابل حل است. برای رفع این اشکال می‌توان سیمی که سرفیش آداپتور روی آن قرار دارد را تعویض نموده و مشکل را حل کرد. نکته‌ای که در این تعویض می‌بایست مدنظر قرار گیرد آن است که حتما سرفیش جدید دقیقا مشابه قبلی باشد. شما کاربران گرامی می‌توانید با مشاهده ویدئوی آموزش تعمیر شارژر لپ تاپ ایسر ، با شیوه تعمیر این بخش از دستگاه آشنا شوید.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − سیزده =