نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

خرابی فلت لپ تاپ ایسر

در صورتی که از وجود اشکال در فلت لپ تاپ ایسر خود مطمئن نیستید، می‌توانید با مطالعه موارد درج شده در این بخش از این موضوع مطمئن گردید. در بخش زیر برخی از شایع‌ترین نشانه‌های مرتبط با خرابی فلت لپ تاپ ذکر گردیده است. خوشبختانه خرابی های فلت لپ تاپ با تعویض یا تعمیر این بخش از دستگاه قابل رفع است و این مسئله –یعنی نیاز به تعمیر یا تعویض فلت- بسته به نظر کارشناس تعمیر لپ تاپ دارد.

توصیه می‌شود جهت اطمینان از این موضوع، دستگاه خود را به یکی از مراکز استاندارد در حوزه تعمیر لپ تاپ برده و نوع اشکال پیش آمده در آن را با کارشناسان درمیان بگذارید. برخی از رایج‌ترین نشانه‌های مشاهده شده در لپ تاپ در صورت خرابی فلت لپ تاپ ایسر عبارت است از:

فلت لپ تاپ ایسر

  1. مشکی بودن صفحه نمایش لپ تاپ علی‌رغم روشن بودن آن: در این وضعیت در صورت تکان دادن دستگاه، احتمال دارد صفحه نمایش روشن شود و کار کند.
  1. تاریک بودن صفحه نمایش لپ تاپ علی‌رغم کار کردن لپ تاپ: ضمن آنکه می‌توان مقدار کمی تغییر رنگ و تصاویر کم نور را نیز مشاهده کرد.
  1. تیره شدن صفحه نمایش لپ تاپ پس از چندبار چشمک زدن: در این وضعیت با تکان دادن لپ تاپ دستگاه دوباره شروع به چشمک زدن می‌کند.
  1. سیاه و سفید شدن صفحه نمایش: یکی دیگر از نشانه‌های خرابی فلت لپ تاپ ایسر آن است که صفحه نمایش سفید یا سیاه است اما با یک مانیتور خارجی کار می‌کند.
  1. ظاهر شدن خطوط راه راه افقی و عمودی: یکی دیگر از علائم خرابی فلت لپ تاپ ایسر آن است که خطوط راه راه افقی و عمودی بر روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شود، که این خطوط با تکان دادن صفحه تغییر می‌کنند. شما کاربران گرامی می‌‌توانید در صورت مشاهده هر ک از این نشانه‌ها در لپ تاپ مورد استفاده خویش به نمایندگی رسمی ایسر مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایید.
این مطلب را از دست ندهید   پد موس Acer Spin 5 N17W2 

آموزش تعویض کابل فلت لپ تاپ ایسر

برای تشخیص خرابی فلت، کافی است تا به نشانه‌های ظاهر شده در لپ تاپ توجه کرد. خرابی های پیش آمده در لپ تاپ در صورتی که ناشی از فلت باشند، با تعویض و یا تعمیر این قطعه برطرف می‌گردد. برای مثال یکی از نشانه‌های خرابی فلت لپ تاپ ایسر بروز مشکل No-Boot در لپ تاپ است. مشکل No-Boot در لپ تاپ زمانی رخ می دهد که لپ‌تاپ ظاهراً روشن بوده و حالت نرمال دارد اما تصویری در آن مشاهده نمی‌شود.

در صورتی که کابل فلت لپ تاپ شما دچار اشکال و اختلال در عملکرد گشته است، می‌توانید با مشاهده ویدئوی مرتبط با آموزش تعویض کابل فلت لپ تاپ ایسر، جهت تعمیر و یا تعویض این قطعه اقدام نمایید. در ارتباط با تعویض فلت لپ تاپ توجه داشته باشید که در تمامی لپ تاپ‌ها، محلی برای قرار گرفتن فلت تصویر قرار دارد که فلت می‌بایست دقیقا در آن قسمت قرار گیرد.

در صورتی که فلت در جای دیگری قرار گیرد –یعنی جایی جز مکان اصلی آن- ممکن است این کار منجر به له شدگی، پارگی یا آسیب فلت شود. بعلاوه ممکن است در اثر برخورد سیمهای فلت دستگاه، لپ تاپ شما دچار اتصالی شده و در نهایت مادربرد دستگاه آسیب ببیند.

فلت لپ تاپ چیست؟

فلت یکی از قطعات قابل تعمیر بکاررفته در انواع لپ تاپ است که وظیفه آن انتقال تصاویر و داده‌ها از مادر برد لپ تاپ به LED و LCD یا همان صفحه نمایش لپ تاپ است. خرابی فلت لپ تاپ ایسر علائمی دارد که با مشاهده آنها می‌توان پی به خرابی این قطعه برد. برخی از نشانه‌های خرابی کابل فلت لپ تاپ عبارت است از:

این مطلب را از دست ندهید   چگونگی افزایش سرعت لپ تاپ ایسر

مشکی بودن صفحه نمایش لپ تاپ علی‌رغم روشن بودن آن، تاریک بودن صفحه نمایش لپ تاپ علی‌رغم کار کردن لپ تاپ، تیره شدن صفحه نمایش لپ تاپ پس از چندبار چشمک زدن، سیاه و سفید شدن صفحه نمایش و در نهایت ظاهر شدن خطوط راه راه افقی و عمودی. شما کاربران گرامی می‌‌توانید در صورت مشاهده هر ک از این نشانه‌ها در لپ تاپ مورد استفاده خویش به نمایندگی ایسر مراجعه کرده و سرویس‌های تخصصی مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایید.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =