نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

راه اندازی مجدد لپ تاپ ایسر/ راه اندازی مجدد غیر منتظره لپ تاپ ایسر به دلیل نوعی مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری غیرقابل بازیابی ایجاد می شود. مسائل مربوط به نرم افزار برای لپ تاپ ایسر ها متفاوت از دسکتاپ ایسر ها نیست. آنها معمولاً با به روز رسانی، بازیابی یا حذف برنامه متخلف قابل حل هستند. با این حال، لپ‌ تاپ ایسر ‌ها با مسائل مربوط به سخت ‌افزار متفاوت هستند، زیرا به اندازه رایانه ‌های رومیزی دارای قطعات قابل تعویض نیستند.

مشکلات سازگاری سخت افزار

مشکلات سازگاری سخت‌ افزار می‌ تواند باعث راه‌ اندازی مجدد رایانه در فواصل زمانی ظاهراً تصادفی شود. در لپ‌ تاپ ایسر، دستگاه ‌های رم و USB محتمل‌ ترین دلایل چنین مشکلات سازگاری هستند. دو حافظه رم مختلف نصب شده در یک رایانه ممکن است مشکلاتی در استفاده از حافظه ایجاد کنند که باعث راه ‌اندازی مجدد می‌ شود. سونی توصیه می ‌کند در صورت راه ‌اندازی مجدد غیر منتظره، رم اضافی را که در رایانه نصب کرده ‌اید حذف کنید. حذف هر دستگاه USB متصل نیز ممکن است مشکل را حل کند.

مشکلات گرد و غبار و گرمای بیش از حد

لپ‌ تاپ ایسر‌ به اندازه رایانه ‌های رومیزی هوا جذب نمی ‌کنند، اما کافی است گرد و غبار و زباله‌ ها را وارد کنید تا مشکل ایجاد شود. گرد و غبار و زباله ‌ها می ‌توانند جریان هوا را محدود کنند و در صورت داغ شدن بیش از حد سیستم، باعث خاموش شدن خودکار رایانه شوند. در صورت داغ شدن بیش از حد لپ تاپ ایسر باید خاموش شود، اما در صورت داغ شدن بیش از حد، می توان دستگاه را برای راه اندازی مجدد تنظیم کرد. خرابی فن سیستم و جریان هوا محدود می تواند باعث گرم شدن بیش از حد سیستم شود.

این مطلب را از دست ندهید   رم Acer Aspire 5251

راه اندازی مجدد لپ تاپ ایسر

برای بهبود جریان هوا، گرد و غبار را از دریچه های لپ تاپ ایسر با هوای فشرده خارج کنید. علاوه بر محدود کردن جریان هوا، گرد و غبار و زباله می توانند در اتصالات قطعات تداخل ایجاد کنند. برای حذف گرد و غبار مزاحم، پورت تهویه و درگاه های اتصال دستگاه را منفجر کنید. کاربران پیشرفته می توانند سعی کنند رم و هارد دیسک را حذف کنند تا به کانکتورهای مربوطه برسند و آنها را با هوای فشرده تمیز کنند.

خطای بحرانی سیستم

یک برنامه با کد بد یا خطا در خود سیستم عامل می تواند سیستم را خراب کند. رایانه ممکن است طوری پیکر بندی شود که به جای نمایش یک پیام خطا، فقط راه اندازی مجدد شود. سعی کنید برنامه های اخیراً نصب شده را حذف نصب کنید و به روز رسانی های اخیر برنامه را بازگردانید تا راه اندازی مجدد مربوط به برنامه متوقف شود. توصیه می ‌کند که به‌ روزرسانی ‌های اخیر ویندوز را بازگردانید و اگر با راه ‌اندازی مجدد غیر منتظره مواجه شدید، آن‌ ها را دوباره نصب نکنید. به ‌علاوه، اجرای یک به‌ روزر سانی یا بازیابی سیستم ممکن است رایانه را به نقطه ‌ای برگرداند که ویندوز و سایر برنامه ‌ها باعث خطای راه‌ اندازی مجدد نشوند.

راه اندازی مجدد برنامه

برخی از برنامه های کامپیوتری پس از اجرای به روز رسانی خودکار، کامپیوتر را مجبور به راه اندازی مجدد می کنند. غیرفعال کردن ویژگی های به روز رسانی خودکار باید راه اندازی مجدد غیر منتظره را متوقف کند. در حالی که به ‌روزرسانی‌ های سیستم یک استفاده قانونی از ویژگی راه ‌اندازی مجدد است، برنامه‌ هایی مانند ویروس ‌ها و سایر بد افزارها ممکن است راه ‌اندازی مجدد زمان ‌بندی ‌شده را برای ایجاد ناراحتی در کاربر ایجاد کنند. اجرای اسکن کامل سیستم با برنامه های ضد ویروس به روز شده می تواند چنین بد افزاری را از رایانه حذف کند.

این مطلب را از دست ندهید   صفحه نمایشگر Acer One 10 S1002

صفحه قرمز مرگ ویندوز 10

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 10 =