نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

عدم تشخیص سیم برق توسط لپ تاپ / خرابی رایانه کمی کابوس است، به خصوص در دفتر کار. وقتی متوجه می شوید که به رایانه و فایل های خود دسترسی ندارید، طبیعی است که کمی وحشت کنید. عیب یابی لپ تاپ ایسر ها بسیار آسان است و مشکلات منبع تغذیه در لپ تاپ ایسر ها رایج است. هیچ کدام از اینها به این معنی نیست که فایل های شما از بین رفته اند. وقتی لپ ‌تاپ ایسر دوباره راه ‌اندازی شد، دوباره عملکرد سابق لپ تاپ را بدست بیاورید. با ما باشید.

چرا لپ تاپ شما خاموش می شود

آداپتور برق متناوب روی لپ تاپ ایسر شما، لپ تاپ شما را به یک منبع برق ثابت متصل می کند. در حالی که رایانه شما به برق متصل است، دائماً باتری خود را شارژ می کند و هنگامی که سیم برق کار نمی کند یا به رایانه متصل نمی شود، باتری در نهایت شارژ خود را تمام می کند و خاموش می شود. لپ تاپ فقط به این دلیل خاموش است که باتری شارژی ندارد و سیم آن را شارژ نمی کند، به این معنی که خود باتری یا آداپتور برق متناوب معیوب است.

عدم تشخیص سیم برق توسط لپ تاپ

مشکلات سیم برق و خراب در سیم برق لپ تاپ

خود کابل برق ممکن است مشکل لپ تاپ ایسر شما باشد. اگر آداپتور برق متناوب خراب شده باشد و قادر به حمل برق از پریز دیواری به رایانه شما نباشد، لپ ‌تاپ ایسر جریان برق را تشخیص نمی ‌دهد و تا زمانی که خاموش نشود با باتری کار می‌ کند. اگر سیم برق را وصل کنید و چراغی روی سیم ببینید، می توانید فرض کنید آداپتور برق متناوب کار می کند. آداپتور را در پریز دیگری نیز امتحان کنید، فقط برای اینکه مطمئن شوید پریز مشکلی ندارد، و سپس لپ تاپ ایسر خود را برای آزمایش به فروشگاهی که از آن خریداری کرده اید ببرید.

این مطلب را از دست ندهید   نحوه شناسایی سوختگی لپ تاپ

مشکلات باتری در لپ تاپ ایسر

در برخی از لپ ‌تاپ ایسر‌ خرابی باتری می ‌تواند باعث ایجاد ارتباط نادرست بین رایانه و آداپتور برق شود. اگر همکار با همان مدل لپ تاپ دارید، سعی کنید از کابل برق او برای شارژ لپ تاپ خود استفاده کنید. اگر کار نکرد، باتری رایانه شما ممکن است خراب شده باشد و ممکن است نیاز به تعویض داشته باشد.

خرابی پین های پاور

آخرین قطعه معادله شارژر- لپ تاپ ایسر، پین هایی هستند که سیم برق را به لپ تاپ وصل می کنید. هر لپ ‌تاپ ایسر در اینجا متفاوت است — برخی دارای یک پایه سنگین هستند در حالی که برخی دیگر دارای پنج یا شش پین کوچک هستند. انتهای کابل و پورت رایانه محل اتصال آن را از نظر آسیب فیزیکی بررسی کنید. گاهی اوقات افتادن لپ تاپ ایسر یا ضربه زدن به آن در حین راه رفتن می تواند باعث شل شدن پین ها شود، در این صورت لپ تاپ به درستی شارژ نمی شود یا کابل برق را تشخیص نمی دهد. در این مثال، لپ تاپ را برای سرویس به فروشگاهی که خریده ‌اید برگردانید.

فیلم گرفتن از صفحه لپ تاپ در ویندوز 10

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =