نمایندگی تعمیر لپ تاپ ایسر

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

خاموشی ناگهانی لپ تاپ/ اگر لپ تاپ ایسر شما به طور ناگهانی خاموش شد و دوباره روشن نشد، به این معنی است که سیستم شما دچار مشکل سختی شده است. ممکن است بخواهید کامپیوتر یا لپ تاپ ایسر خود را از نظر منبع مشکل بررسی کنید. همانطور که قبلاً ذکر شد، عوامل متعددی ممکن است مسئول باشند. اگر لپ تاپ ایسر شما به طور ناگهانی خاموش شد و دوباره روشن نشد، به این معنی است که مشکلی در کار بدون درز آن وجود دارد.

از خرابی سخت افزار، مشکلات برق، یا نفوذ بدافزار، ممکن است نتیجه هر چیزی باشد. این مقاله پنج نکته ضروری برای رفع خاموش شدن ناگهانی رایانه شما را پوشش می دهد. همچنین دارای یک روش کارآمد برای بازیابی اطلاعات ذخیره نشده به دلیل این نقص فنی است.

نکته 1: سیم برق را بررسی کنید

گاهی اوقات حل مشکل آسان تر از حدس و گمان ما است. کامپیوتر شما به طور ناگهانی خاموش می شود و دوباره روشن نمی شود می تواند نتیجه احتمالی کابل برق معیوب باشد. می توانید از یک مولتی متر برای آزمایش مدار باز بالقوه استفاده کنید. اگر اتصال الکتریکی کافی وجود داشته باشد، مولتی متر بوق می زند، در غیر این صورت احتمالاً به این معنی است که سیم های برق معیوب هستند. در این صورت بهتر است سیم های برق را تعویض کنید.

نکته 2: اتصال را از ایستگاه اتصال قطع کنید

اغلب وقتی لپ تاپ ایسر خود را به هر ایستگاه اتصال سازگار متصل می کنید، مشکل فنی ایجاد می کند که منجر به خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ ایسر شما می شود. اگر پلاگین های سخت افزاری را به پورت E لپ تاپ ایسر خود متصل کرده اید، ممکن است بخواهید آن را حذف کنید تا بررسی کنید که آیا لپ تاپ ایسر شما راه اندازی می شود یا خیر.

این مطلب را از دست ندهید   دلایل شارژ نشدن لپ تاپ بعد اتصال به برق

نکته 3: باتری را خارج کرده و دوباره وصل کنید

اگر مدت زیادی است که از یک باتری مشابه در لپ تاپ ایسر خود استفاده می کنید، فقط یک مسئله زمان است که باتری دچار اشکالاتی می شود. اگر لپ‌ تاپ ایسر شما بعد از خاموش شدن ناگهانی راه‌ اندازی نمی ‌شود، ممکن است بخواهید باتری را خارج کنید، در صورت لزوم گرد و غبار آن را بردارید و باتری را دوباره وصل کنید. اگر هنگام اتصال به لپ‌ تاپ ایسر، باتری به طور تصادفی با پورت نا هماهنگ شد، با جدا کردن و وصل کردن مجدد آن ممکن است مشکل حل شود.

نکته 4: برق کامپیوتر را تخلیه کنید

یکی از راه های موثر برای روشن کردن کامپیوتر / لپ تاپ ایسر، تخلیه انرژی است. این فرآیندی است که در آن تمام شارژ ساکن (نیروی کک) در دستگاه الکترونیکی خود را تخلیه می‌ کنید. مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید تا بدانید چگونه برق کامپیوتر / لپ تاپ ایسر را تخلیه کنید.

مرحله 1: اگر لپ تاپ ایسر شما راه اندازی نمی شود، تمام کابل ها را از لپ تاپ ایسر جدا کنید.

مرحله 2: اکنون باتری لپ تاپ ایسر را خارج کنید.

خاموشی ناگهانی لپ تاپ

مرحله 3: روی کلید پاور به مدت 20 ثانیه ضربه بزنید و نگه دارید. دکمه را رها کنید تا نیروی کک تخلیه شود.

خاموشی ناگهانی لپ تاپ

مرحله 4: تمام کابل ها را دوباره به لپ تاپ ایسر خود وصل کرده و آن را روشن کنید.

شما می توانید همین روند را برای کامپیوتر نیز دنبال کنید.

نکته 5: سخت افزار بد

دستگاه‌های سخت‌افزاری خراب یا خراب می‌توانند کامپیوتر شما را مجبور به خاموش شدن ناگهانی کنند. می توانید از Device Manager برای شناسایی منبع خطا و عیب یابی مشکلات دستگاه در حالت ایمن استفاده کنید.

این مطلب را از دست ندهید   ویروسی شدن لپ تاپ

تعویض دی وی دی رایتر لپ تاپ

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =